Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Grubno - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Dobrcz

Dobrcz(Grubno + 24 km)

2 500 000 zł491,18 m² 5 089,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 092 m²

Idea nieruchomości oferuję wyjatkową ofertę obok której nie przejdziesz obojętnie Tylko w naszym biurze. Domy: na sprzedaż wyjątkowa posiadłość zlokalizowana w miejscowości Dobrcz,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Świecie

Świecie(Grubno + 9 km)

1 570 000 zł206 m² 7 621,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Biuro Nieruchomości Nowa Posesja prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, położony w prestiżowej i spokojnej części Świecia nad Wisłą. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Plewno

Plewno(Grubno + 17 km)

739 000 zł128,91 m² 5 732,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:998 m²

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość w trakcie realizacji, opartą na projekcie Dom w renklodach 20 (odbicie lustrzane) firmy Archon eleganckim i nowoczesnym domu parterowym, stworzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Czarże

Czarże(Grubno + 19 km)

1 235 000 zł110 m² 11 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 685 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Czarże, na terenie Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego, zaledwie 16 km od Bydgoszczy i 25 km od Torunia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Włóki

Włóki(Grubno + 20 km)

990 000 zł300,20 m² 3 297,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 009 m²

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Wyjątkowy dom typu bungalow w miejscowości Włóki - przestrzeń, komfort i spokojna okolica Nowa cena minus 200 000 zł Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Osiedlowa

Wałdowo Królewskie(Grubno + 24 km)

2 490 000 zł298 m² 8 355,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:22 080 m²

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu przepięknej siedliskowej posiadłości w Wałdowie Królewskim. Nieruchomość stanowi swoistą oazę z dala od zgiełku miasta. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Trzeciewiec

Trzeciewiec(Grubno + 20 km)

799 000 zł300 m² 2 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Siedlisko z potencjałem - Trzeciewiec, gm. Dobrcz, 1,9320 ha, staw, dom ponad 100-letni. Dla zdecydowanego klienta, cena do negocjacji! Szukasz miejsca z charakterem, przestrzenią i ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Gruczno

Gruczno(Grubno + 11 km)

1 790 000 zł346 m² 5 173,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:15 715 m²

Tylko w biurze Jagła Nieruchomości. Piękna posiadłość położona w miejscowości Gruczno, powiat świecki. Gruczno to malowniczo położona wieś, 12 km na południe od Świecia,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Turystyczna

Zalesie(Grubno + 24 km)

615 000 zł121,04 m² 5 246,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 327 m²

Mam wyjątkową przyjemność zaprezentować ofertę domu z roku 2024 parterowego, wolnostojącego z dodatkowym domkiem gospodarczym w pobliżu jeziora Zalesie. Lokalizacja: dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Strzelce Dolne

Strzelce Dolne(Grubno + 25 km)

1 650 000 zł440 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 079 m²

Klimatyczne siedlisko z widokiem na Wisłę! Szukasz wymarzonej nieruchomości? Idea Nieruchomości przedstawia wyjątkowy dom z duszą w Strzeleckiej Dolinie Śliwki. Niepowtarzalna okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą

Grubno,kujawsko-pomorskie

1 540 000 zł1 740 m² 885,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:10 660 m²

Na sprzedaż : Prezentowany zespół pałacowo-parkowy położony jest w miejscowości Grubno gmina Stolno powiat chełmiński w województwie kujawsko-pomorskim (dawniej województwo toruńskie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grubno

Grubno,kujawsko-pomorskie

570 000 zł129 m² 4 418,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 096 m²

Stolno- dom wolnostojący. Dom o pow. 129 m2, położony na działce o pow. 1096 m2. Nieruchomość nie wymaga nakładów finansowych. Wnętrze zaaranżowane z dużym wyczuciem dobrego smaku.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij